EN
RAŠYKITE arba skambinkite +370 655 52169
Karjera

Galbūt jau kuris laikas jauti, kad tai, ką darai, neteikia pasitenkinimo ir neturi prasmės? Kad sėdi ne savo rogėse, bet puikiai žinai, kuriose norėtum važiuoti? Galbūt kiekvienąkart einant pro mokyklą tavo veidą nevalingai nušviečia šypsena?

 

Jei skaitydama(s) šiuos žodžius nori šaukti „Taip!“, vadinasi, kreipiamės būtent į tave! O jei dar ir gali pasigirti aukštuoju išsilavinimu, geromis anglų kalbos žiniomis ir puikiais komandinio darbo įgūdžiais, degi noru nuolat mokytis ir tobulėti, jei žiūri vaikui ne į pakaušį, o į akis, jei tavęs negąsdina, kad vaikas į tave kreipiasi vardu, jei suvoki mokytojo-mentoriaus darbo svarbą ir lemiamą įtaką visų mūsų ateičiai – nebedvejok ir siųsk savo CV el. p. personalas@saulesgojus.lt

 

Šiuo metu ieškome ikimokyklinio ugdymo mokytojo lopšelyje, ikimokyklinio ugdymo mokytojo asistento, pradinio ugdymo mokytojo, angliškai kalbančio pradinio ugdymo mokytojo, pradinio ugdymo mokytojo asistento, soc. pedagogo. Kviečiame jungtis prie sauliagojiečių ir kartu keisti pasaulį!

Daugiau informacijos apie siūlomas pozicijas: